Nie minął nawet rok (!), a okazuje się, że „płaskoziemcy”, „foliarze”, „antyszczepionkowcy” i „teoriospiskowcy” nie pomylili się. Rządy i firmy na całym świecie wprowadzają segregację ludzi na zaszczepionych i resztę, a my stajemy się świadkami kolejnego końca świata. Świata, z którego będzie można korzystać tylko mając „paszport kowid[iot]owy”™… 


Jak w artykule „Cyfrowy paszport szczepień ma pomóc przywrócić podróże” donosi „Rzeczpospolita” (nie pierwsza, zresztą), początek wielkiej operacji podziału ludzkości właśnie staje się faktem. Scenariusz, przed którym ja i początkowo zaledwie garstka podobnych osób przestrzegaliśmy, w zastraszającym tempie realizowany jest na naszych oczach: kolejne rządy pracują nad wprowadzeniem reglamentacji wolności przez określenie, kto będzie miał prawo do przemieszczania się, robienia zakupów, spotkań z innymi, udziału w życiu społecznym, dostępu do służby zdrowia.

A wszystko w imię bezpieczeństwa oraz walki
z wykreowaną i wyimaginowaną pandemią…

Przypomnę, że największe zbrodnie i zamachy na wolność w dziejach odbywały się właśnie wtedy, gdy ci, którzy widzą trochę szerzej, bili na alarm, a reszta kpiła z nich, szydziła i paliła na stosach. Tymczasem Atyllowie, Stalinowie, Dżyngis-hanowie i inni Hitlerowie zacierali ręce i szykowali się do rzezi…

Przeczytaj: „Cyfrowy paszport szczepień ma pomóc przywrócić podróże” i odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę chcesz takiego świata…

PS Udostępnij i pomóż w walce o wolność. A przynajmniej – o normalność, którą każdego dnia odbiera nam się coraz bardziej…

Moje pozostałe wypowiedzi w temacie koronaparanoi (gdyby ktoś miał krótką pamięć):

17 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko