„Ukryte ofiary pandemii” – tak Onet.pl mówi o zgonach spowodowanych nie samym wirusem, ale koronapsychozą. Czas zacząć spłacać podatek od głupoty…


Kiedy na początku marca 2020 w artykule „KoronaŚwirus, czyli nie daj się zwariować wirusokalipsie” prawdopodobnie jako pierwsza osoba w Polsce użyłem tego żartobliwego określenia, nie spodziewałem się, że ten „świrusek” na ponad pół roku sparaliżuje ludzkie mózgi. A jednak – minęło 8 miesięcy, a mimo oczywistych sygnałów i badań, o których pisałem we wcześniejszych artykułach, psychoza i wiara w „szatańskiego wirusa” nie ustępuje.

Co gorsza, właśnie zaczyna spełniać się najczarniejszy scenariusz, przed którym alarmowałem: jeśli wierzyć doniesieniom, właśnie ostro w górę poszły statystyki śmiertelności. Ale nie, nie na tzw. „kowid” – tu rząd i media wciąż próbują nas zastraszać tylko kolejnymi „rekordami zarażeń” (które, notabene, jak wszyscy myślący ludzie już wiedzą, wykazywane są przy pomocy niemiarodajnych testów…).

Teraz zaczyna się prawdziwa epidemia – epidemia zgonów na te wszystkie faktycznie groźne choroby, których z powodu medialnie wykreowanego koronastraszaka nie udało się odpowiednio wcześnie zdiagnozować i im zapobiec (sam każdego dnia drżę o życie moich starszych już rodziców, którzy – mimo całego inwentarza chorób – właśnie z powodu fałszywej pandemii koronawirusa nie mogą normalnie korzystać z pomocy lekarzy…).

Przytaczam szokujące dane za artykułem: „W październiku najwięcej zgonów w Polsce od lat. W ciągu tygodnia zmarło ponad 12 tys. osób”:

W tym miejscu fałszywa pandemia zaczyna wystawiać tragicznie prawdziwy rachunek za ludzką głupotę… (źródło: www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,w-pazdzierniku-najwiecej-zgonow-w-polsce-od-lat–w-ciagu-tygodnia-zmarlo-ponad-12-tys–osob,artykul,44127438.html; dostęp: 05.11.2020, 15:40)

 

Zapiszcie sobie w kalendarzach na końcówkę 2022 r. przypomnienie i link do tego artykułu, abyście nie dziwili się wtedy, skąd wówczas „nagła” epidemia zgonów na raka. Może za dwa lata ktoś skojarzy, że jest to kolejna konsekwencja koronapsychozy, która skutecznie obniżyła także wykrywalność nowotworów w ich wczesnych, w pełni wyleczalnych stadiach…

 

Moje pozostałe wypowiedzi w temacie koronaparanoi (gdyby ktoś miał krótką pamięć):

14 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko