Dobiega końca rekrutacja na studia MBA we wrocławskiej Wyższej Szkole Handlowej. W programie znajdzie się m.in. moje szkolenie „E-biznes do Kwadratu”. Zapraszam! 

Warto wiedzieć, że od 1 stycznia 2017 każdy, kto posiada dyplom MBA, może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa i jest zwolniony z egzaminu państwowego. Nowe regulacje otwierają przed absolwentami studiów MBA nowe perspektywy w sektorze publicznym w obszarze nadzoru właścicielskiego. Dzięki nowym przepisom, absolwenci MBA zostali zrównani z biegłymi rewidentami, adwokatami, doradcami inwestycyjnymi, radcami prawnymi, doradcami inwestycyjnymi i osobami posiadającymi stopień doktora nauk ekonomicznych lub prawnych.

A to tylko jeden z powodów, żeby zapisać się na studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

MBA w WSH to:

  • 2-letni program studiów magisterskich i podyplomowych z 2 dyplomami,
  • 500 godzin praktycznego, kompleksowego szkolenia menedżerskiego,
  • współpraca z HHL – najlepszą szkołą biznesu w Niemczech,
  • realistyczne scenariusze przydatne dla globalnych liderów,
  • innowacyjne rozwiązania dla rzeczywistych problemów biznesowych,
  • szansa na szybki rozwój kariery i sieci wartościowych kontaktów,
  • rzadka szansa udziału w szkoleniu „E-biznes do Kwadratu” (ostatnia otwarta edycja odbyła się w listopadzie 2016 r. w Bangkoku podczas konferencji „Biznes ponad Granicami”).

Szczegóły i zapisy: www.handlowa.eu/pl/kierunki/mba (zostały ostatnie miejsca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko