Facebook na straży interesów WHO i globalistów? Wystarczyło 10 minut od publikacji niewygodnej treści, by post został usunięty a moje konto ponownie zablokowane.


Aktualizacja [02.03.2022, 15:01]: Przed paroma minutami otrzymałem powiadomienie od Facebooka o treści: „Twój post jest ponownie dostępny. Przepraszamy za pomyłkę”. Ufam, że usunięcie posta rzeczywiście było zwykłym błędem człowieka – jeśli tak, nie ma sprawy. Pozostawiam jednak poniższe, abyśmy mieli świadomość, co dzieje się na świecie i jak bardzo otacza nas pajęczyna globalnych interesariuszy…


Pierwotna treść artykułu:

Oto kolejny dowód, jak sprawnie do jednej bramki grają takie twory, jak WHO, koncerny farmaceutyczne, fundacja Gates’ów, YouTube czy Facebook. Ten ostatni ocenzurował moją kolejną wypowiedź przestrzegającą przed organizowanym nam terrorem sanitarnym:

Chodzi o…

 

Traktat pandemiczny WHO

W dużym skrócie: Światowa Organizacja Zdrowia pracuje nad dokumentem, który zobliguje wszelkie kraje do bezwarunkowej realizacji każdej decyzji tej zbrodniczej organizacji.

Zresztą, przeczytaj sam (w internecie nic nie ginie;):

 

Oto linki z tekstu:

 

W związku z cenzurą Facebooka i ograniczaniem kontaktów z Wami, jeśli chcecie zachować łączność ze mną, dopiszcie, proszę, swój adres e-mail do prostej listy w formularzu Google’a, abyśmy mieli łączność:

– nie jest to newsletter, bo nie prowadzę klasycznego e-mail marketingu, ale kanał, którym dam Wam znać, jeśli pojawi się jakiś szczególnie ważny temat.

Warto też skorzystać z Alertów Google: wejdź na https://www.google.pl/alerts i wpisz interesującą Cię frazę (np. „maciej dutko”), a otrzymasz powiadomienie, gdy pojawi się nowa publikacja na dany temat:

Moje wcześniejsze wypowiedzi o masowym cenzurowaniu treści na YouTube i Facebooku:

PS Jeśli uważasz mój głos za ważny, udostępnij go swoim bliskim i znajomym – budźmy się wzajemnie.

 

PS 2. A jeżeli uznasz, że zasługuję na kawę, aby nie zabrakło mi energii i zapału do dalszej walki, nie pogardzę podwójnym espresso:

– lub symbolicznym bitcoinem;):

0x94861d260596f9cf0e7adc0b1ac8a5cfa9546b96
(sieć BSC/BEP20)

 

fot. w nagłówku: www.bdsmovement.net

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  • Dobrze, że poruszasz takie kwestie w czasach, gdy mnóstwo ludzi korzysta z FB jako źródła swojej wiedzy o wszechświecie. Wolność słowa tam nie istnieje, niedługo nawet „myślozbrodnia” będzie skutkowała banem na FB. Swoją drogą: ten traktat może być czymś bardzo niebezpiecznym dla naszej wolności, ale na razie przechodzi, bo mamy idealny temat zastępczy.

Maciej Dutko

Na co dzień prowadzę firmę edytorską Korekto.pl (korekta tekstów), w ramach projektu Audite.pl pomagam też e-sprzedawcom usunąć z ich ofert błędy psujące sprzedaż. Jeśli czas mi pozwala, dzielę się wiedzą podczas szkoleń i zajęć na najlepszych uczelniach biznesowych w Polsce (na zlecenie Allegro przeszkoliłem ponad 10 tys. sprzedawców i drugie tyle studentów).

Spłodziłem kilkanaście książek, w tym:
„Mucha w czekoladzie”,
„Targuj się! Zen negocjacji”,
„Efekt tygrysa”,
„Nieruchomościowe seppuku”
„Biblia e-biznesu” (to ponoć największy tego typu projekt na świecie).

Prowadzę szkolenia z niestandardowej obsługi klienta („Zen obsługi klienta”), z negocjacji („Zen negocjacji”) oraz ze skutecznych metod zwiększania e-sprzedaży („E-biznes do Kwadratu”) - uczestnicy tego ostatniego chwalą się nawet kilkusetprocentowymi wzrostami;).

Więcej: www.dutko.pl i www.wikipedia.pl.

Moje książki i szkolenia

Popraw się i sprzedawaj skuteczniej!

Audyt ofert Allegro i stron WWW:


Usługi edytorskie:

Korzystam i polecam

Hosting i domeny od lat mam w Domeny.tv – kocham ich za indywidualne podejście i pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuję (podaj kod „evolu-evolu” i zdobądź 10% zniżki)


Jeśli dobre i praktyczne książki, to tylko w moim ukochanym Helionie!


Jako audiobookoholik a zarazem akcjonariusz Legimi korzystam z ogromu e- i audioksiążek w tym serwisie (sprawdź – 30 dni za darmo).


A jako że nie zawsze mam czas zadbać o zdrowe jedzenie, od lat pomaga mi wygodny i zdrowy katering z dostawą pod same drzwi, Nice To Fit You, który również polecam!


Rekomenduję tylko to, co sam lubię i z czego korzystam. Jeśli i Ty skorzystasz z moich rekomendacji, otrzymam drobną prowizję od firm, które polecam. A więc wygrywamy wszyscy i promujemy dobre i innowacyjne biznesy. Dzięki!

Mucha w czekoladzie, Maciej Dutko